ART / Lithographs / Litographs in colors 9996203
nr 999 6203
LITOGRAPHS IN COLORS
2 pcs. studier, numrerade och signerade, subject: 12x10 + 30x23,
2 st. studier, numrerade och signerade, motivet: 12x10 + 30x23
SEK 100
Monday December 7 2015
at 19:23:32
6/12 18:14:52